• Logo Mon Platin Professional

  Alena Nguyenova (Anbeauty)

  Najhorúcejšou novinkou, ktorá uzrela svetlo sveta v polovičke mája je novinka značky Mon Platin.

  Najhorúcejšou novinkou, ktorá uzrela svetlo sveta v polovičke mája je novinka značky Mon Platin. Nový vlasový rad Hyloren obsahujúci šampón, masku a sérum je dostupný vo viacerých variantoch, aby ste si vedeli vybrať produkty, ktoré sa najlepšie postarajú o Vaše vlasy. Máte na výber z variánt, pre jemné, poškodené, farbené, alebo blond vlasy. Všetky produkty obsahujú kyselinu hyalurónovú a polymér vápnika, ktoré sú hlavnými zložkami, ktoré zabezpečujú výživu a hydratáciu vlasov. A všetky produkty sú bez škodlivých sulfátov SLS / SLES.
  Ja som mala možnosť testovať variantu Boosting, ktorá je určená pre jemné a tenké vlasy. Šampón a maska sú skvele hydrtačné a úžasne sa dopĺňajú, preto odporúčam používať tieto produkty spolu. Vlasy sú potom pevné, silné, lesklé a hlavne zdravo vyzerajúce. Taktiež musím pochváliť krásne prevedenie, pretože balenia produktov sú krásne a luxusne vyzerajúce. Produkty viete zakúpiť v salónoch ktoré ponúkajú značku Mon Platin.
  Publikované: 14. 07. 2020

  Zdieľať príspevok

  Napísali o nás

  Už pri prvom použití ma ohromila nádherná vôňa oboch produktov

  Pavla Fúseková (Papcifusek)

  Viete,že som dlho hľadala nejaké šampóny. Bolo ťažké ich nájsť. Až keď som sa náhodne dostala k týmto šampónom.

  Lucia Mokráňová
  Top produkty pre stylistov
  Účesy, účesy, ach tie účesy
  Prehliadka šiat a účesov

  Ako sa starať o vlasy v zime?

  Chcem dostávať informácie o aktuálnych zľavách a ponukách.

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním, spracovaním a použitím vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky na marketingové účely.

  Registrácia


  Základné informácie
  Informácia- "nakupovať môžu len zákazníci po schválení administrátorom"

  Vaša adresa

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.

  Prihlásenie