• Novinky od Mon Platin

  FARBY NA VLASY od Mon Platin s obsahom ANTI BREAK SAFE GUARD

  My, v Mon Platin, sme za posledných 20 rokov neustále vyvíjali novinky a inovatívne riešenia pre všetky typy vlasov, tak v Izraeli ako aj v medzinárodnom prostredí. Farby Anti Break sú skutočným majstrovským dielom. Stojí za ním spolupráca izraelských výskumných laboratórií a medzinárodných vývojových laboratórií. Sú úplne novým prelomovým objavom v posilňovaní vlasov. Vďaka  pokrokovému neosomal systému, ktorý posilňuje existujúce disulfidové väzby vo vlasovom vlákne počas procesu farbenia.Tento revolučný systém zhusťuje, posilňuje a zjemňuje vlasovú štruktúru bez toho, aby zasahoval do procesu farbenia. Výsledným efektom je dokonalá farba, silné, hebké a lesklé vlasy.

  Moderná kolekcia farieb

  Táto moderná kolekcia vlasových farieb, obsahuje 61 odtieňov, ktoré boli starostlivo vybrané a prešli rukami desiatok popredných profesionálnych vlasových stylistov z celého sveta. Farby poskytujú praktické a optimálne riešenia, ktoré pokrývajú celú škálu rôznych chemických ošetrení vlasov, ktoré sa v súčasnosti využívajú.

  Unikátny Trio Complex

  Spojenie troch inovatívnych a prelomových technológií vynájdených v popredných svetových laboratóriách. Vďaka Trio Complex sme boli schopní rozšíriť naše riešenia pre farby Anti Break, a tak pokryť úplne nové odtiene a farby. Samozrejme, pri zachovaní fantastického lesku vlasov a maximálnej ochrany vlasového vlákna počas farbenia.

  Prvý komponentom Trio Complex je Anti Break Safe Guard – o ňom budeme hovoriť na ďalších stranách.

  Druhým komponentom je Farba budúcnosti – žiariaca tekutá kryštalická emulzia (krém, v ktorom je tekutina obsiahnutá), ktorá umožňuje rovnomernejšie rozloženie pigmentov na každom bode a vo všeobecnosti obsahuje vyššiu hustotu pigmentov v samotnej emulzii. Výsledkom je trvácnejší, žiariaci odtieň.

  Tretím a najdôležitejším komponentom je použitie čistých, vysoko funkčných nano pigmentov, so stabilizačným efektom, ktorý zabezpečuje fenomenálnu kapacitu a pokrytie hrubých aj neskrotných šedivých vlasov. Spojením všetkých týchto komponentov do jednej tuby, sme získali vlasový produkt, o ktorom môžeme hovoriť ako o zázraku.

  My ho voláme – Mon Platin Anti Break farba na vlasy.

   

  SUPERMASKA od Mon Platin, obnova vlasov

  Chemické procesy, ktoré sa vykonávajú na vlasoch – vrátane vyrovnávania, zosvetľovania a farbenia – im odčerpávajú množstvo vitamínov a minerálov, ako aj rôzne ochranné zložky, ktoré telo len ťažko produkuje a nahrádza. Toto sa deje, pretože vlasy sú v podstate až druhoradé pri bežnom fungovaní tela. Z tohto dôvodu je najväčšou výzvou na poli starostlivosti o vlasy, a špeciálne o vlasy, ktoré prešli chemickým ošetrením, obnoviť tie zložky, ktoré najviac prispievajú k obnoveniu pôvodného zloženia vlasovej štruktúry.
  Po mnoho rokov bolo najrozsiahlejšou stratégiou v tejto oblasti vyrábať preparáty, obsahujúce jednu hlavnú zložku, ktorá by riešila tento problém. Avšak s najnovšími pokrokmi v technológii a nariadeniami Ministerstva zdravia, vzhľadom na schválené produkty pre vyrovnávané a farbené vlasy, bolo nutné znova premyslieť túto stratégiu a prísť s „novou skupinou aktívnych zložiek“, ktorá by uspokojila potreby vyrovnávania a farbenia tak dobre, ako sa požadovalo, vzhľadom na premenlivé a extrémne poveternostné vplyvy počas poslednej dekády (obzvlášť, ak berieme do úvahy vystavenie radiácii UVA a UVB).
  Čierny kaviár udržiava vlasy dlhodobo hebké a zároveň im dodáva životne dôležité zložky. Kaviár obsahuje vysokú koncentráciu olejov a proteínov, minerálnych solí (predovšetkým fosfor a kálium), vitamíny A, D, B2 a B12, ako aj železo, mangán, selén, magnézium, výživné látky a aminokyseliny.


   

   

  Anti Break Safe Guard

  Ochranný systém Anti Break Safe Guard obsahuje kombináciu amino kyselín, ktoré zabezpečujú antibakteriálny efekt a taktiež sa bojujú proti starnutiu vlasov:

  Fytoceramidy – molekuly na báze zeleninových olejov, ktoré zvyšujú lesk, posilňujú a spevňujú vlasy a podstatne zlepšujú ich štruktúru a vzhľad.

  Sójové izoflavóny – prírodné aminokyseliny ktoré obsahujú estrogény na rastlinnej báze a podporujú bunkovú výmenu a obnovu prirodzene prítomného keratínu vo vlasovom vlákne.

  Acetylcysteín – funguje ako prostriedok na ochranu vlasového vlákna pred škodlivými klimatickými a poveternostnými vplyvmi. Zároveň posilňuje korienky vlasov počas procesu farbenia.

   

  Súprava na vyrovnávanie blond vlasov

  Táto jedinečná nová metóda vyrovnávania vlasov úplne zmenila spôsob, ako sme sa na túto skrášľujúcu procedúru pozerali doteraz. Umožňuje totiž vyrovnávať vlasy aj v prípade, že sú farbené alebo poškodené zosvetľovaním. Ako je to možné?  Metóda Mon Platin pre vyrovnávanie blond vlasov, obsahuje revolučný komplex „Anti-Break Safe Guard“, ktorý chráni vlasové vlákno počas procesu vyrovnávania a predchádza lámaniu vlasov. Táto nová pokroková ochrana vlasov je možná vďaka unikátnemu zloženiu, ktoré preniká do kôry vlasov, vlasového kortexu, kde vytvára nové disulfidové väzby a zároveň posilňuje tie existujúce. Kombináciou troch výnimočných prípravkov: súpravy Mon Platin Israel na vyrovnávanie vlasov, unikátnej ochrany proti lámavosti Anti-Brake Safe Guard a  prostriedku na obnovu vlasov Black Caviar, dosiahnete vždy dokonalé výsledky, aj keď pracujete s vlasmi, ktoré môžu byť farbením a zosvetľovaním poškodené.

   

  Chcem dostávať informácie o aktuálnych zľavách a ponukách.

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním, spracovaním a použitím vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky na marketingové účely.

  Registrácia

  Základné informácie
  Informácia- "nakupovať môžu len zákazníci po schválení administrátorom"

  Vaša adresa

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.

  Prihlásenie