• Maska na vlasy na dovolenke

  Chystáte sa na dovolenku? Vezmite si so sebou kvalitný šampón, kondicionér, krém na vlasy, masku na vlasy alebo vlasové sérum.

  Aký šampón si vziať na dovolenku?

  Slnko Vám bude vlasy vysušovať. Budete preto potrebovať hydratačný šampón, ktorý bude obsahovať dostatok vitamínov a minerálov. Zdravé, normálne vlasy si zvyknete umývať približne 3x do týždňa a češete sa každý deň. Na dovolenke pri mori, hlavne, ak sa radi potápate, budete si umývať vlasy aj každý deň. V tom prípade treba zabrániť vysúšaniu vlasov. Voda a slnko vysušujú vlasy, rovnako ako pokožku. To znamená, že by ste im mali dopriať rovnakú starostlivosť.

  Ak sa natierate pred, počas aj po opaľovaní, používate hydratačný sprchovací gél, aby bola Vaša pokožka krásna, starajte sa rovnako aj o Vaše vlasy a z dovolenky sa vrátite ako nová.

  Kondicionér na vlasy, poctivosťou do krásy

  Kondicionér je produkt, ktorý by sme mali používať pravidelne. Chce sa nám? No veľmi nie. Stále sa ponáhľame a vyberáme si skôr šampón s kondicionérom. V zime nám potom vlasy poškodzuje mráz a v lete máme extrémne mastné korienky a suché končeky. Kondicionér by ste si mali vyberať podľa typu svojich vlasov a samozrejme ho aj takto aplikovať. Pokiaľ máte vlasy príliš mastné, stačí, ak budete hydratovať končeky, ktoré sú najviac vystavené riziku poškodenia. A to v každom počasí a vo všetkých poveternostných podmienkach.

  Maska na vlasy, to jednoducho musí byť!

  Pokiaľ máte mastné vlasy, tak si masku aplikujete nie od korienkov, ale asi dva centimetre od nich. Maska na vlasy má pôsobiť približne 15-20 minút. Na dovolenke, si ju môžete dopriať častejšie ako 2x do týždňa a tým pádom si čas pôsobenia môžete skrátiť. Intenzívnu masku si môžete kúpiť aj v cestovnom balení. Nezaťaží batožinu a pomôže zachovať vlasy krásne. A kedy si spraviť čas na seba, ak nie počas dovolenky?

  Krém na vlasy, jednoduchý spôsob ako naniesť a ísť

  Krém na vlasy sa teší stále väčšej popularite. Netreba ho oplachovať, jednoducho sa aplikuje a pre všetky ženy, ktoré sa ráno ponáhľajú je to jednoduché riešenie na hydratáciu vlasov. Krémy na vlasy majú viaceré funkcie, môžu byť hydratačné, pomáhajú pri rozčesávaní, niektoré dokonca poskytujú ochranu vlasov pri fénovaní, vyrovnávaní alebo pri akejkoľvek práci s teplom.

  Sérum na vlasy, novinka, ktorá sa nechystá odísť

  Pleťové séra zažívajú skutočnú revolúciu. Nahrádzajú podkladový krém, očný krém, nočný krém. Sérum na vlasy má rovnaké účinky, ako sérum na pokožku. Chráni, revitalizuje, pomáha chrániť vlasy pri stylingu a nezanecháva mastný alebo lepkavý pocit na vlasoch.

  Bazénové vlasy sa nenosia

  Možno máte občas chuť aj na dovolenku bez slanej vody a radšej sa opaľujete pri bazéne. Chlór vlasom, ako inak, neprospieva, nie len, že ich vysušuje a zanáša, ale najmä na nich zanecháva chlórový pach. Ak sa mu chcete vyhnúť, stačí použiť parfém na vlasy, ktorý ich expresne prevonia.

  Príjemné chvíle na dovolenke, Vám praje Mon Platin Slovensko.

  Publikované: 13. 07. 2017

  Zdieľať príspevok

  Odporúčané články

  Neboli nájdené žiadne články!

  Chcem dostávať informácie o aktuálnych zľavách a ponukách.

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním, spracovaním a použitím vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky na marketingové účely.

  Registrácia


  Základné informácie
  Informácia- "nakupovať môžu len zákazníci po schválení administrátorom"

  Vaša adresa

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.

  Prihlásenie