• Kozmetika Mon Platin, rada s čiernym kaviárom

  Kozmetika značky Mon Platin je dovážaná priamo z Izraela. Zdrojom aktívnych látok v našej kozmetike je Mŕtve more. V jeho hlbinách sú ukryté minerály v hustej koncentrácii.

  Kozmetika značky Mon Platin je dovážaná priamo z Izraela. Zdrojom aktívnych látok v našej kozmetike je Mŕtve more. V jeho hlbinách sú ukryté minerály v hustej koncentrácii, ktoré sa nahromadili v priebehu miliónov rokov.

  Čierny kaviár obsahuje dokonale vyváženú a vysoko koncentrovanú zmes olejov a proteínov, minerálnych solí a vitamínov A, B2 a B12. Je vynikajúci na starostlivosť o namáhané vlasy. Vďaka obsahu omega 3 a 6 mastných kyselín udržiavajú prípravky s obsahom čierneho kaviáru vlasy krásne lesklé a zdravé.

  Pleť zase naberie nový dych a je chránená proti vonkajším vplyvom. Kaviár na pokožku pôsobí priam zázračne. Bunky sa rýchlo regenerujú a sú dokonalo vyživované a hydratované. Pleť je vypnutá, krásne hebká a zbavená jemných liniek aj hlbších vrások.

  Dokonalá zmes prírodných minerálov z primárneho svetového zdroja, Mŕtveho mora, je spojená s najmodernejšou  technológiou a vytvára optimálnu starostlivosť o pleť a jej ochranu. Prinášame ju priamo vám, nášmu náročnému klientovi. Prevratný spôsob prípravy, za použitia technológie mp269, ktorá bola vytvorená špeciálne v laboratóriách Mon Platin, zabezpečuje dvojfázový spôsob absorpcie všetkých dôležitých ingrediencií. Vďaka tomu sa v produktoch nachádza vyššia koncentrácia aktívnych zložiek, no zároveň sa zachováva delikátna textúra prípravku a ľahký vzdušný pocit na pokožke.

  Naša rada produktov s čiernym kaviárom je obohatená prírodnými extraktmi z rastlín, na základe tradícií, ktoré sme si zapožičali z rôznych kultúr, a ktoré sa datujú tisícky rokov do minulosti. Zložky sú kombinované s veľkou opatrnosťou, aby sme optimalizovali ich účinnosť pre ochranu vašej krásy a zdravia.

  Všetko ponúkané Vám, milovníkom prírodnej kozmetiky, s láskou od Mon Platin.

  Publikované: 08. 12. 2017

  Zdieľať príspevok

  Odporúčané články

  Vitamínová starostlivosť o pleť na jar

  Jar má špecifické miesto v našom kalendári krásy. Pleť si pýta lepšiu starostlivosť, po zime je unavená a vy siahate po hydratačných maskách so vzácnymi olejmi a ošetrujúci látkami.

  Zlatá maska a prípravky na tvár

  Zlato sa v kozmetike a medicíne využíva už po stáročia. Údajne, si aj bájne krásna Kleopatra prikladala na tvár masku z čistého zlata. Je to symbol výnimočnosti a luxusu. A ten si zaslúži každá žena.

  Najlepšie darčeky pre mužov

  Muži chcú rýchle autá a krásne ženy. Ale čo aj toto všetko už majú? V kozmetike sú muži väčšinou klasici. Sťažujú sa na rovnakú penu na holenie, rovnaký balzam po holení, rovnaký parfum a rovnaký krém.

  Chcem dostávať informácie o aktuálnych zľavách a ponukách.

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním, spracovaním a použitím vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky na marketingové účely.

  Registrácia


  Základné informácie
  Informácia- "nakupovať môžu len zákazníci po schválení administrátorom"

  Vaša adresa

  Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.

  Prihlásenie